Akrep Kanı İle Yapılan Aşk Büyüsü

Medyum Hoca İletişim Telefonu Ara Konuş

Akrep Kanı İle Yapılan Aşk Büyüsü .. Akrep En Asil Hayvanlardan Birisidir. Bu Yüzden Onun Kanı İle Yapılan Aşk Büyüsü Kısa Sürede Tutar.

Dikkat !!! En Etkili Aşk Büyüsü !!! Akrep Kanı İle Hazırlanmaktadır !!!

Akrep Büyüsü Nedir?

Akrep Kanı İle Yapılan Aşk Büyüleri Eski Mısır’da En Çok Kullanılan Aşk Tılsımı İdi. Rahipler Akrebi Öldürmeden Sadece Kanını Çekerek Alır, Sonrasında O Kanı Farklı İşlemlere Tabi Tutup Çok Etkili Aşk Büyüsü Yapardı.

Akrep Büyüsü Nasıl Yapılır?

Akrebin kanı ve zehri çok özeldir. Akrep kanı kullanılarak özel bir ritüel ile yazılan vefk bir hafta boyunca yeni ölmüş bir kadın mezarında gömülü bırakılır. Sonrasında çıkartılıp ateş ile mühürlenir. Yürek dağlayan karşı tarafı kendine kör kütük aşık eden bu büyü günümüzde çok bilinmemektedir.

 

Akrep Kanı İle Yapılan Aşk Büyüsü
Akrep Kanı İle Yapılan Aşk Büyüsü

 

Akrep Kanı İle Yapılan Aşk Tılsımı

Akrep kanı kullanılarak yapılan aşk tılsımı Mezopotamya bölgesinde hala işin erbabı üstad hocalar tarafından yapılmaktadır. Medyum Nami Hoca Mısır’da aldığı özel eğitim sayesinde, bu büyüyü yapmaya ve bozmaya yetkili medyumdur.

Akrebin kanı kullanılarak yapılan bu kara sevda büyüsü ayrı çiftlerin birleşmesine, giden kocaların geri gelmesine, mutlu yuvaların kurulması vede kurtulmasına vesile olmaktadır. Akrep Kanı İle Yapılan Aşk Büyüsü

 

Akrep Büyüsü Fiyatı

Akrep büyüsü fiyatı için Medyum Nami Hocamızı 7/24 arayabilirsiniz. Derdi veren Yüce yaradan dermanını da vermiştir. Hamdolsun..

 

Akrep Kanı İle Yapılan Aşk Büyüsü