Çivi Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur?

Medyum Hoca İletişim Telefonu Ara Konuş

Çivi Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur? Birini kendinize bağlamak için yapılan büyülerin içinde yer alan çivi büyüsü, yapı işlerinde kullanılan sıradan bir çivi ile yapılabilmektedir.

Sevgi bağı kurulması ve birbirine bağlanma olarak yapılan büyülerin en çok tercih edilenlerinden biridir. Çivi büyüsü etkisini kısa sürede gösteren ve şiddeti orta düzeyde olan büyüler sınıfında gösterilir.

 

Çivi Büyüsü
Çivi Büyüsü

 

Çivi Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Her hangi boy bir çivi alır ve sevdiğinin ismi söylenerek, yedi kere çiviye üflenir. Çivi bir ağaç ya da tahta parçasına çakılır ev çakma işlem sırasında üç defa ‘’Ya Seddar’’ söylenir ve bunun yanında üç kere de ‘’Ya Cebbar’’ tekrar edilir. En sonunda ‘’Ya Hafız’’ bu çivi ile ben … kişiyi bağladım, muradım ve dermanımı aldım, sen bana yardım eyle, sen krem eyle ve himmet eyle, ‘’Ya Keddar’’ denir. Çiviyi çakmak için kullanılan çekiç ya da başka bir alet, diğer bir iş için kullanılmaz ve büyünün etkisi açığa çıkana kadar güvenli bir yerde bekletilir.

 

Çivi Büyüsü Nasıl Bozulur?

 

Büyü yapılan alanın içinde çiviyi bulmak sadece ilme hakim kişilerin yapabileceği bir gözlem ve sonucunda çıkarılabileceği bir işlemdir. Bunun için yapılması konusunda kesinlikle uzman medyumlara danışmak gereklidir. Çivinin olduğu tahta, gömülü olabilir ve bir daha yerinden çıkarılmayacak şekilde yerleştirilmiş olabilir. Çivi büyüsünün etkisinden korumak adına vefk tılsım ve tablolar yardımı ile bazı çalışmalarda yapılabilmektedir. Çivi büyüsünün etkisinin öncelikle bilinmesi gerekmektedir ve bu etkinin üstüne çıkabilecek olan bir çalışma yapılmalıdır. Bağlama büyüsünü bozmak için medyumlar çeşitli tılsımlar ve mühürler de kullanabilmektedir. Çivi büyüsünün çeşitli uygulama yöntemleri olduğu için yapılması adına kullanılan yöntem kesinlikle bilinmeli bu yönde bir ters etki yapacak olan yöntemler geliştirilmedir.

 

Çivi büyüsünün kilit olarak da yapıldığı yöntemler söz konusu olmakta ve bazen bunların oldukları yeri kesin olarak tespit etmekte gerekebilmektedir. Bu uzmanlık gerektiren süreçler çok uzun olmayan zaman dilimleri içinde yer tespiti ile oldukları yerden çıkarılmakta ve büyünün etkisini tamamen kaldırılması da gerekmektedir.

 

Çivi Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur?