Harmura Aşk Celbi Büyüsü Nedir Nasıl Yapılmaktadır?

Medyum Hoca İletişim Telefonu Ara Konuş

Harmura Aşk Celbi Büyüsü Nedir Nasıl Yapılmaktadır? Harmura Büyüsü , Harmura Celbi , Harmura Tılsımı !!! İşte En Kuvvetli Aşk Büyülerinden Birisi..

Harmura Büyüsü Nedir?

Eski Mısır büyücüleri , aşk büyüleri konusunda uzmanlaşmışlardı. İki kişi birbirlerinden nefret etse bile yapılan büyüler sayesinde onları harika birer aşığa çevirebiliyorlardı.

 

Harmura Aşk Celbi Büyüsü Nedir Nasıl Yapılmaktadır?
Harmura Aşk Celbi Büyüsü Nedir Nasıl Yapılmaktadır?

 

Antik Mısır büyülerinden olan harmura aşk celbi büyüsü ; şeytani ruhlar kullanılarak yapılan karanlık büyülerin başında gelmektedir. Okdar etkidir ki kanlı bıçaklı düşman olan kadın ve erkeği birbirine ölümüne bir aşkla sevgiyle bağlar !!!

 

Harmura Celbi Nasıl Yapılır?

Kara büyülerin önde gelenlerinden olan harmura aşk celbi büyüsü her ben bu büyüyü yaparım diyenin yapabileceği bir büyü çeşidi maalesef ki değildir. Büyü için gerekli malzemeler vardır , farklı bir ritüel gerekmektedir ve evde tek başınıza asla yapamayacağınız şeytani bir ayin ile yapılmaktadır. 19 günlük ilk süreçten sonra, 11 günde tılsımın celp olması.. sonrasında ilk perşembe akşamında toprağa gömülmesi şarttır yoksa büyü asla tutmaz !!!

 

Peki Çok Etkili Olan Bu Harmura Aşk Celbi Kaç Günde Tutar?

Harmura aşk celbi büyüsü ; yapılıp toprağa gömüldükten 9 gün sonra aşk alevlenir ateş alır yürekleri yakar. Lakin şartların tam yerine getirilmesi şarttır yoksa büyü asla tutmaz boşa zaman geçirilmiş olur.

 

Harmura Aşk Celbi Duası

Harmura Aşk Celbi Duasından küçük bir kısım ; “baktiotha yahünnema , sethians azrakemeli kotanaze verturde..” Bu duanın tamamı yapılan ritüelde okunmaktadır. Örnek olsun diye küçük bir kısmını ekledik..

 

Bu karanlık büyü ile ilgili sizde daha derin bilgi almak için medyum hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.. Işığın ve Duanın gücü sizinle olsun..

 

Harmura Aşk Celbi Büyüsü Nedir Nasıl Yapılmaktadır?