Tahta Kaşık Büyüsü

Medyum Hoca İletişim Telefonu Ara Konuş

Tahta Kaşık Büyüsü Nedir? Bağlama Büyüsü Olarak Tahta Kaşık Büyüsü, Ayırma Büyüsü Olarak Tahta Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Tahta Kaşık Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gereken Önemli Bilgiler.

 

Tahta Kaşık Büyüsü Nedir?
Tahta Kaşık Büyüsü Nedir?

 

Tahta Kaşık Büyüsü Yapılış Amacına Göre İkiye Ayrılır. Bu Büyü Kısa Zamanda Tutan Çok Etkili Bir Büyü Çeşididir. En etkili bağlama büyüsü , En etkili ayırma büyüsü !!! Tahta kaşık büyüsü !!!

 

Tahta Kaşık Büyüsü iki farklı büyü çeşidi için kullanılmaktadır.

 

Bağlama Büyüsü Olarak Tahta Kaşık Büyüsü

En etkili bağlama büyülerinden bir tanesi de tahta kaşıklar kullanarak yapılan bağlama büyüsüdür. Kaşıklar tılsımlandıktan sonra üzerlerine gerekli yazılar yazılıp farklı bir ritüelle kaşıkların iç yüzleri birbirine bakacak şekilde urgan bir iple bağlanır. 48 saat okuması yapılır. Daha sonrasında bir perşembe günü öğleden sonra yeni vefat etmiş bir kadın mezarına gömülür. O kaşıklar o mezarda kaldığı sürece bu büyünün bozulması çok zor olur.

 

Ayırma Büyüsü Olarak Tahta Kaşık Büyüsü

Ayırma büyüsü olarak tahta kaşıkların kullanılması Mezopotamya topraklarında yaygınca kullanılmaktadır. Anadolu topraklarında bu işin ilmini bilen sayısı ise bir o kadarda azdır. Bağlama büyüsü yaparken kullanılan işlemlerin bir benzeri de ayrıma büyüsü yaparken kullanılır lakin buradaki en önemli fark kaşıkların sırt sırta verilmesidir.. Yani tahta kaşıklar yüz yüze bağlanırsa bağlama büyüsü, tahta kaşıklar sırt sırta bağlanırsa ayırma büyüsü olur diyebiliriz.

Medyum Nami Hoca ; ailesinden kalan yadigâr emanetler sayesinde hamd olsun kaşık büyü yapmada vede bozmada üstat hocadır. Bu konu ile alakalı kendisi ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

 

Tahta Kaşık Büyüsü