Yarasa Kanı İle Yapılan Büyüler Nelerdir?

Medyum Hoca İletişim Telefonu Ara Konuş

Yarasa Kanı İle Yapılan Büyüler Nelerdir? Kendinize birini aşık etmek ve kesin olarak bağlanması istiyorsanız Yarasa Kanı büyüsü , yaptırabilirsiniz.

 

Yarasa uçan memeli sınıfındaki hayvandır ve büyülerde kullanılmak üzere değerli bir kan taşır. Bu sevgi aşk bağlama büyüsü için taraflara uygulandığında, çoğunlukla etkisini kısa süre içinde göstermesi ile bilinir. Yapım ve uygulama çeşitleri bulunmaktadır, bunların içinde yarasa kanı büyüsü ve yarasa kemiği büyüsü ilk sıralarda yer alır.

 

Yarasa kanı ile yapılan (yazılan) vefkler kesinlikle tutmaktadır. En etkili aşk tılsımlarından birisi olan yarasa büyüsü bu işin üstadı hocalar tarafından yapılabilmektedir. Medyum Nami Hocamız ile bu konu ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Baştan belirtelim en etkili kara sevda büyüsü ; yarasa kanı ile yapılmaktadır..

 

Yarasa Kanı İle Yapılan Büyüler Nelerdir?
Yarasa Kanı İle Yapılan Büyüler Nelerdir?

 

Yarasa Kemiği Büyüsü

Muhabbet büyüsü olarak bilinir ama büyüyü işi bilmeyen birisi yaparsa ters sonuçlara verebilir. Büyüyü yapacak olan uzman medyum bu konu hakkında ciddi bilgileri yaptırana vermek ile yükümlüdür.

Yarasa kemiği büyüsü, hayvanın çatal kemiğinden yapılır ve etkisi kadar şiddeti de aşikardır. Kişinin bağlanması amacı ile yapılır ve yapılan kişinin tüm duyguları esir alınır. Büyünün yapılması ile büyülenen kişi, büyüyü yaptıranın kontrolünde olur ve onun yönergeleri ile duygularını yaşar.

Sevgi büyülerinden farklı olarak, kişinin kendi iradesinin kırılması ve iyi huylu cinlerin hizmet etmesi ile yerine getirilir. Fakat buradaki tehlike yaptıranın sorumluluğunda olan bir sürecin oluşmasına ve büyü etkisinde olan kişinin kendi diledikleri dışında bir etki ile duyguları açısından sadece yaptırana bağlı kalmasıdır.

 

Yarasa kanı büyüsü, etkisi çok uzun olmayan büyülerdir ve bu yapanın ilmi bilgilerine göre değişmektedir. Bir kereden fazla yapılması da mümkündür ve bozulması oldukça zordur. Yarasa kemiği büyüsü ya da kanı ile yapılacak büyü için uzmanın görüşünün alınması ve buna göre tercih edilmesi gerekmektedir. Farklı bir etki oluşması söz konusu olduğu gibi bilinçsiz kişilerin yaması ile çok büyük sorunların oluşmasına neden olabilmektedir.

 

Hizmet eden cinler için kontrol ve büyünün etkili olması adına yapılacak dualar için deneyim ve ilim sahibi olunması gerekmektedir. Büyü etkisinde olan kişiler tamamı ile büyü yaptıranın sorumluluğundadır. Bu büyü yapılmadan önce medyum tarafından, yarasa kemiği büyüsü yaptıracak olana hatırlatılır.

 

 

Yarasa Kanı İle Yapılan Büyüler Nelerdir?